Nauczyciele Szkoły Podstawowej

 

Antczak-Kowalska Karolina – edukacja wczesnoszkolna
Bartkowiak Magdalena – wychowanie fizyczne, zajęcia rewalidacyjne
Barwicka Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne
Barwińska Katarzyna – nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne
Białkowska Kinga – przyroda, geografia
Boguszewska Anna – nauczyciel wspomagający, matematyka
Boguta Andrzej – fizyka
Bolewski Łukasz – wychowanie fizyczne, zajęcia rewalidacyjne
Bożyńska Agnieszka – geografia
Brendel Joanna – język polski
Czajka Agata – matematyka
Duczmalewska Małgorzata – język angielski
Dukat Piotr – język polski,
Dura Joanna – wychowanie przedszkolne
Gryska-Prymula Aneta– język polski
Grzybowska Aleksandra – pedagog specjalny, zajęcia rewalidacyjne
Hałas Magdalena – pedagog specjalny, zajęcia rewalidacyjne
Harasimowicz Karolina – język angielski
Haremza Kinga – matematyka, zajęcia rewalidacyjne
Hoffmann Małgorzata – pedagog specjalny, język polski, zajęcia rewalidacyjne
Izdebska-Mąka Małgorzata– edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne
Jernas – Maryniak Patrycja – nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne
Kaniewska Małgorzata – wychowanie przedszkolne, zajęcia rewalidacyjne
Kinastowska Agnieszka – nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne
Koleśniczenko Beata -nauczyciel wspomagający
Kościelniak Hanna – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne, wdżr

Kozan Adrian– wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe
Krzyśko Iwona – nauczyciel wspomagający
Kunza Renata – religia
Kwaśnik Joanna – matematyka, wdżr
Lewandowska Magdalena– języka angielski, język niemiecki
Łagodzińska Daria – język angielski
Łukaszewicz Monika – religia
Macioł Edyta – wychowanie fizyczne
Macioł Stefan – wychowanie fizyczne, zajęcia rewalidacyjne, zajęcia sportowe
Mager Elżbieta – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia komputerowe, matematyka
Matczak Magdalena – język polski, korekta wad mowy
Matela Blanka– zajęcia rewalidacyjne, korekta wad mowy
Meller Joanna – edukacja wczesnoszkolna, rozwijanie zainteresowań – j. hiszpański
Meloch Barbara–edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne
Mencel Jacek – wychowanie fizyczne, zajęcia rewalidacyjne
Michalczyk Katarzyna – nauczyciel wspomagający
Michalska Luiza – biologia
Mikołajczak-Dobrowolska Agnieszka-nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne
Mróz Agnieszka – język polski
Napiórkowska Weronika – wychowanie fizyczne, zajęcia rewalidacyjne
Napiórkowski Piotr – wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe
Nędza Krystyna – edukacja dla bezpieczeństwa
Nowak Izabela – język angielski
Nowak Łukasz – matematyka, religia
Olejnik Justyna – język angielski
Owczarek Bożena – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne
Pawłowska Monika – nauczyciel wspomagający
Pelowska Irena – zajęcia rewalidacyjne, pedagog specjalny
Pietrowiak Lucyna – biologia
Płaczkowska Agata – pedagog specjalny, nauczyciel wspomagający

Prędka Hanna – biologia
Przebieracz Aleksandra – informatyka
Przygocka Anna – nauczyciel wspomagający
Przygórska Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna zajęcia rewalidacyjne
Rennert Elżbieta – wychowanie fizyczne, zajęcia rewalidacyjne
Rogoża Agnieszka – religia
Rok Alicja – nauczyciel wspomagający
Rosalska Małgorzata – doradztwo zawodowe
Różnowska Wirginia – historia
Rymaniak Anna – muzyka, zajęcia rewalidacyjne
Sakiewicz Anna – technika, nauczyciel wspomagający
Samuel Karolina – nauczyciel wspomagający, język niemiecki
Selewska Joanna – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne
Sękowski Mariusz – matematyka
Sieczka Ewelina – wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe
Sobczak Małgorzata – muzyka, plastyka, technika
Sobieska Aleksandra – pedagog specjalny, zajęcia rewalidacyjne, nauczyciel wspomagający
Sosinko Paweł– historia, wiedza o społeczeństwie
Sosińska Magdalena– pedagog specjalny, edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne
Spuś Aleksandra – nauczyciel wspomagający
Stencel Sylwia – pedagog specjalny, zajęcia rewalidacyjne
Szczepaniak Ewelina – język niemiecki, zajęcia rewalidacyjne
Turkot Beata – chemia,
Urbańska Anna – zajęcia rewalidacyjne, korekta wad mowy
Walczak Mateusz – geografia, rozwijanie zainteresowań
Wandachowicz Dagmara – plastyka, zajęcia artystyczne
Wawrzyniak Maria – pedagog specjalny, nauczyciel biologii, zajęcia rewalidacyjne
Wełna Żaneta – pedagog specjalny
Werner Sylwia – nauczyciel wspomagający

Zieleśkiewicz Anna – pedagog specjalny, wychowanie fizyczne, zajęcia rewalidacyjne
Zientek Renata – historia
Zimowska Anna – matematyka
Żowciuk – Dubiel Magdalena – nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne

 

Świetlica

Urbańska Anna – kierownik świetlicy
Antczak – Kowalska Karolina
Bolewicka Martyna
Dudzińska Izabela
Jędrzejczak Edyta
Kirylczuk Marta
Marciniak Marta
Nędza Krystyna
Pietrowiak Lucyna
Przygocka Anna
 Stachowiak Aleksandra
Woźnicka Iga

 

Biblioteka

Wajnor Małgorzata
Zientek Renata

 

Psycholog szkolny

Bazydło-Włodarek Zuzanna
Domańska Violetta

 

Pedagog szkolny

Anita Garsztka
Irena Pelowska
Kinga Wojciechowska-Kostka