Integracyjnymi i Specjalnymi w Poznaniu

Dyżury nauczycieli

 

 

  

LP. NAZWISKO IMIĘ DYŻUR DLA RODZICÓW – CZWARTEK
1 ANTCZAK – KOWALSKA KAROLINA 16:00 – 17:00
2 BARTKOWIAK MAGDALENA 11:35 – 12:35
3 BARWICKA AGNIESZKA 7:00 – 8:00
4 BARWIŃSKA KATARZYNA 15:30 – 16:30
5 BOGUSZEWSKA ANNA 10:35 – 11:35
6 BOGUTA ANDRZEJ 7:45 – 8:45
7 BOLEWICKA MARTYNA 9:50 – 10:50
8 BOLEWSKI ŁUKASZ 11:45 – 12:45
9 BOŻYŃSKA AGNIESZKA 10:35 – 11:35
10 BRENDEL JOANNA 10:35 – 11:35
11 CYBULSKA ALEKSANDRA 9:00 – 10:00
12 DUDZIŃSKA IZABELA 16:00 – 17:00
13 DUKAT PIOTR 15:30 – 16:30
14 DURA JOANNA 13:30 – 14:30
15 FIGAJ JOANNA 12:30 – 13:30
16 GARSZTKA ANITA 15:00 – 16:00
17 GRYSKA-PRYMULA ANETA 12:25 – 13:25
18 GRZYBOWSKA ALEKSANDRA 11:30 – 12:30
19 HAŁAS MAGDALENA 12:30 – 13:30
20 HARASIMOWICZ KAROLINA 13:30 – 14:30
21 HAREMZA KINGA 15:35 – 16:35
22 IZDEBSKA-MĄKA MAŁGORZATA 12:30 – 13:30
23 JERNAS MARYNIAK PATRYCJA 9:40 – 10:40
24 JĘDRZEJCZAK EDYTA 10:00 – 11:00
25 KATARZYŃSKA-RADOMSKA MAGDALENA 12:00 – 13:00
26 KANIEWSKA MAŁGORZATA 9:50 – 10:50
27 KIRYLCZUK MARTA 9:00 – 10:00
28 KOŚCIELNIAK HANNA 7:55 – 8:55
29 KOZAN ADRIAN 11:00 – 12:00
30 KRZYŚKO IWONA 13:45 – 14:45
31 KULGEN JOANNA 17:00 – 18:00
32 KUNZA RENATA 12:45 – 13:45
33 KWAŚNIK JOANNA 7:00 – 8:00
34 ŁAGODZIŃSKA DARIA L4
35 MACIOŁ EDYTA 15:15 – 16:15
36 MACIOŁ STEFAN 15:30 – 16:30
37 MAGER ELŻBIETA 11:30 – 12:30
38 MARCHWIŃSKI SYLWESTER 15:30 – 16:30
39 MARCINIAK MARTYNA 9:30 – 10:30
40 MATCZAK MAGDALENA 12:30 – 13:30
41 MATELA BLANKA 15:30 – 16:30
42 MELOCH BARBARA 13:00 – 14:00
43 MENCEL JACEK 12:30 – 13:30
44 MICHALCZYK KATARZYNA 8:35 – 9:35
45 MIKOŁAJCZAK-DOBROWOLSKA AGNIESZKA 16:00 – 17:00
46 NAPIÓRKOWSKI PIOTR 12:00 – 13:00
47 NAPIÓRKOWSKA WERONIKA 14:30 – 15:30
48 NOWAK IZABELA 14:30 – 15:30
49 OLEJNIK JUSTYNA 13:30 – 14:30
50 OWCZAREK BOŻENA 14:00 – 15:00
51 PAWLAK ANNA 9:45 – 10:45
52 PAWŁOWSKA MONIKA 15:00 – 16:00
53 PELOWSKA IRENA 16:00 – 17:00
54 PIENIĘŻNA ALINA 10:35 – 11:35
55 PIETROWIAK LUCYNA 11:30 – 12:30
56 PRĘDKA HANNA 14:00 – 15:00
57 PRZEBIERACZ ALEKSANDRA 12:30 – 13:30
58 PRZYGÓRSKA MAŁGORZATA 12:40 – 13:40
59 RADOJEWSKA ANNA 9:45 – 10:45
60 RENNERT ELŻBIETA 10:35 – 11:35
61 ROGOŻA AGNIESZKA 12:45 – 13:45
62 ROK ALICJA 14:00 – 15:00
63 ROSALSKA MAŁGORZATA  
64 RÓŻNOWSKA WIRGINIA 13:30 – 14:30
65 RYMANIAK ANNA 8:50 – 9:50
66 SAKIEWICZ ANNA 15:30 – 16:30
67 SAMUEL KAROLINA 7:00 – 8:00
68 SĘKOWSKI MARIUSZ 15:00 – 16:00
69 SIECZKA EWELINA 10:30 – 11:30
70 SOBCZAK MAŁGORZATA 12:25 – 13:25
71 SOBIESKA ALEKSANDRA 11:30 – 12:30
72 SOSINKO PAWEŁ 9:40 – 10:40
73 SOSIŃSKA MAGDALENA 12:40 – 13:40
74 STACHOWSKA ALEKSANDRA 9:30 – 10:30
75 ŁUKASZEWICZ-STAROŃ MONIKA 11:25 – 12:25
76 STENCEL SYLWIA 14:45 – 15:45
77 SZCZEPANIAK EWELINA 9:40 – 10:40
78 TURKOT BEATA 9.45 – 10.45 
79 URBAŃSKA ANNA 13:00 – 14:00
80 WAJNOR MAŁGORZATA 7:00 – 8:00
81 WALCZAK MATEUSZ 14:35 – 15:35
82 WANDACHOWICZ DAGMARA 14:30 – 15:30
83 WAWRZYNIAK KLAUDIA 8:40 – 9:40
84 WAWRZYNIAK MARIA 12:30 – 13:30
85 WERNER SYLWIA 11:30 – 12:30
86 WIECZOREK KAROLINA 13:30 – 14:30
87 WOJCIECHOWSKA-KOSTKA KINGA 15:45 – 16:45
88 ZIELEŚKIEWICZ ANNA 11:30 – 12:30
89 ZIENTEK RENATA 7:00 – 8:00
90 ZIMOWSKA ANNA 7:45 – 8:45