w Poznaniu

Dzień Komisji Edukacji NarodowejZa nami uroczyste apele z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. W tym roku szczególne ponieważ świętowaliśmy 250 rocznicę powołania Komisji Edukacji Narodowej. 14 października to dzień, w którym świętują nie tylko nauczyciele z uczniami, ale wszyscy pracownicy oświaty.

W części oficjalnej glos zabrała Pani Dyrektor Magdalena Katarzyńska – Radomska, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły oraz podziękowania za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń. Uczniowie naszej szkoły przygotowali część artystyczną podczas, której tańcem i śpiewem i wyrazili swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów.

Każdego dnia towarzyszymy naszym uczniom w drodze do edukacji, wspieramy w codziennych doświadczeniach. Zawsze z uśmiechem na twarzy wspominamy także naszych absolwentów, mocno trzymamy za Nich kciuki i kibicujemy im w ich drodze do realizacji zamierzonych celów zarówno tych edukacyjnych jak i prywatnych. W tych wyjątkowych obchodach Dnia Komisji Edukacji Narodowej poprosiliśmy ich o wsparcie. Zapytaliśmy za co cenią nasza szkołę i do jakich wspomnień najczęściej powracają z lat spędzonych w murach naszej szkoły.  Przygotowana filmowa niespodzianka z ponadczasowym przesłaniem wywołała wśród zebranych pełno uśmiechu na twarzach uczniów, ale także nauczycieli dla których pozdrowień nie było końca. Wszystkim zaangażowanym osobom dziękujemy za udział w szkolnym apelu. Cieszymy się, że ponownie mieliśmy okazję się zobaczyć.