Klasy 0-3
Zajęcia rozwijające zainteresowania dla dzieci
z oddziałów przedszkolnych
rok szkolny 2017/2018
LP. | KLASA | PROWADZĄCY | NAZWA ZAJĘĆ | TERMIN/GODZINA | |
1. | 0a,0b | Piotr Napiórkowski | Hokej na trawie | czwartek | 13.30 – 15.00 |
2.
|
0a | Elżbieta Mager | Zabawa multimediami | wtorek(co drugi tydzień) | 13.00 – 14.30 |
3. | 0b | Elżbieta Mager | Zabawa multimediami | środa(co drugi tydzień) | 13.45 – 15.15 |
4.
|
0a, 0b | Małgorzata Izdebska – Mąka | Zabawa w teatr | piątek | 14.00 – 15.30 |
5.
|
0a,0b | Magdalena Sosińska | Gry i zabawy ruchowe | poniedziałek | 13.00 – 14.30 |
6.
|
0a | Joanna Meller | Nauka języka hiszpański | wtorek | 14.00 – 14.45 |
7.
|
0b | Joanna Meller | Nauka języka hiszpański | poniedziałek | 14.00 – 14.45 |
Zajęcia w ramach PPP dla dzieci
z oddziałów przedszkolnych
rok szkolny 2017/2018
LP. | KLASA | PROWADZĄCY | NAZWA ZAJĘĆ | TERMIN/GODZINA | |
1. | 0b | Joanna Selewska | Korekta wad mowy | wtorek | 13.00 – 14.00 |
2.
|
0a | Magdalena Bartkowiak | Korekta wad postawy | środa | 13.00 – 14.00 |
3.
|
0b | Magdalena Bartkowiak | Korekta wad postawy | środa | 14.00 – 15.00 |
4.
|
0b | Małgorzata Przygórska | Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne | środa | 13.00- 14.00 |
5.
|
0a | Joanna Selewska | Korekta wad mowy | czwartek | 13.00 – 14.00 |
6.
|
0a | Małgorzata Przygórska | Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne | piątek | 13.00 – 14.00 |
Zajęcia rozwijające zainteresowania dla uczniów klas 1 – 3
rok szkolny 2017/2018
Zajęcia odbywają się co drugi tydzień w wyznaczonym przez nauczyciela
prowadzącego terminie
LP. | KLASA | PROWADZĄCY | NAZWA ZAJĘĆ | TERMIN/GODZINA | |
1. | 2a | Agnieszka Barwicka | Laboratorium Szkoły Przyszłości | poniedziałek | 7.15 – 8.00 |
2.
|
2b | Elżbieta Mager | Laboratorium Szkoły Przyszłości | poniedziałek | 7.15 – 8.00 |
3.
|
3a, 3b, 3c | Małgorzata Przygórska | Poznajemy swoje miasto | czwartek | 14.00 – 14.45 |
4.
|
2b | Agnieszka Kardasz | Zajęcia plastyczne | piątek | 11.35 – 12.20 |
5.
|
3a | Marlena Kloska | Matematyczne igraszki | wtorek | 11.40 – 12.25 |
6.
|
3c | Hanna Kościelniak | Zabawy ortograficzne | wtorek | 11.35 – 12.15 |
7. | 1 – 7 |
Agnieszka Barwicka
|
Szkoła gitary | czwartek | 7.30 – 8.00 |
8.
|
1 – 7 | Aleksandra Cicha | Szkoła gitary | czwartek | 7.30 – 8.00 |
9.
|
A1, B1 | Aleksandra Grzybowska | Ja i komputer | czwartek | 13.45 – 14.30 |
Zajęcia finansowane przez Radę Osiedla Wilda
10. | 1 – 3 | Joanna Selewska | Poznaje swoje zmysły | 15.11.2017
22.11.2017 29.11.2017 6.12.2017 8.12.2017 20.12.2017 |
14.30 – 16.00 |
Zajęcia w ramach PPP dla uczniów klas 1 – 3
rok szkolny 2017/2018
Zajęcia odbywają się co drugi tydzień w wyznaczonym przez nauczyciela
prowadzącego terminie
LP. | KLASA | PROWADZĄCY | NAZWA ZAJĘĆ | TERMIN/GODZINA | |
1. | 2a, 2b | Agnieszka Barwicka | Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne | poniedziałek | 7.15 – 8.00 |
2.
|
1a, 1c, 2a, 2b | Joanna Selewska | Korekta wad mowy | środa | 7.30 – 8.00 |
3.
|
3a, 3b, 3c | Hanna Kościelniak | Korekta wad mowy | wtorek | 12.30- 13.15
13.30 – 14.15 |
4.
|
3a | Małgorzata Przygórska | Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne | wtorek | 12.30 – 13.15 |
5.
|
2a | Magdalena Sosińska | Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze | wtorek | 13.15 – 14.00 |
6.
|
1b, 1c | Małgorzata Izdebska – Mąka | Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne | piątek | 7.20 – 7.50 |
7.
|
1a, 1c | Barbara Meloch | Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze | poniedziałek | 7.10 – 7.55 |
8.
|
1 – 3 | Alicja Sadło | Zajęcia socjoterapeutyczne | piątek | 7.10 – 7.55 |
9.
|
3b | Agata Płaczkowska | Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze | piątek | 7.10 – 7.55 |
10.
|
3b | Jadwiga Górna | Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne | czwartek | 11.40 – 12.25 |
11.
|
A1 | Ewa Florkowska | Stymulacja polisensoryczna | poniedziałek | 12.30 – 13.15 |
12.
|
3a | Bożena Owczarek | Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze | piątek | 13.45 – 14.30 |
13.
|
2b | Małgorzata Bogucka | Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze | piątek | 11.40 – 12.25 |