DYŻURY NAUCZYCIELSKIE DLA RODZICÓW
UCZNIÓW KLAS 0 – 3 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

ROK SZKOLNY 2017/2018

LP. NAZWISKO  I IMIĘ NAUCZYCIELA TERMIN MIEJSCE/

BUDYNEK

DZIEŃ TYGODNIA GODZINA
1.        Barwicka Agnieszka poniedziałek 10.45 – 11.30 E
2. Białas Malgorzata wtorek 11.40 – 12.25 B
3. Bogucka Małgorzata czwartek 11.30 – 12.30 D
4.       Cicha Aleksandra piątek 11.40 – 12.25 E
5      Cichowicz Krzysztof wtorek 9.50 – 10.35 E
6. Florkowska Ewa wtorek 8.00 – 8.45 E
7. Garsztka Anita wtorek 15.30 – 16.30 E
8. Górna Jadwiga czwartek 10.45 – 11.30 E
9. Gruby Kamila poniedziałek 14.15 – 15.00 E
10. Grzybowska Aleksandra poniedziałek 8.55 – 9.40 E
11. Harasimowicz Karolina wtorek 10.45 – 11.30 C
12. Izdebska-Mąka Małgorzata piątek 8.55 – 9.40 D
13. Kardasz Agnieszka wtorek 11.40 – 12.25 E
14. Kinastowska Agnieszka czwartek 8.50 – 9.40 D
15. Kloska Marlena wtorek 8.55 – 9.40 E
16. Kolasa Karolina czwartek 15.30 – 16.30 E
17. Koleśniczenko Beata wtorek 10.45 – 11.30 E
18. Kościelniak Hanna środa 8.55 – 9.40 E
19. Kuzna Renata piątek 15.25 – 16.20 B
20. Lisek Piotr środa 9.50 – 10.35 B
21. Macioł Stefan piątek 11.40 – 12.25 A
22. Mager Elżbieta środa 13.30 – 14.15 E
23. Meloch Barbara poniedziałek 8.00 – 8.45 D
24. Mencel Jacek poniedziałek 8.00 – 8.45 E
25. Morawiak Klaudiusz czwartek 9.50 – 10.35 B
26. Noske Weronika czwartek 15.00 – 16.00 E
27. Nowak Magdalena czwartek 12.45 – 13.30 B
28. Olesińska Sandra środa 12.00 – 13.00 D
29. Owczarek Bożena czwartek 10.45 – 11.30 D
30. Pelowska Irena piątek 15.30 – 16.30 E
31. Płaczkowska Agata poniedziałek 14.00 – 14.45 D
32. Pokora Eliza poniedziałek/

czwartek wymiennie

15.30 – 16.30 E
33. Przygórska Małgorzata czwartek 8.55 – 9.40 E
34. Pudliszak Agata poniedziałek 9.00 – 10.00 E
35. Rataj Waldemar piątek 14.40 – 15.25 A
36. Rennert Elżbieta środa 8.55 – 9.40 B
37. Sadło Alicja poniedziałek 12.30 – 13.15 D
38. Samuel Karolina piątek 13.30 – 14.30 D
39. Selewska Joanna wtorek 11.40 – 12.25 D
40. Sieczka Ewelina środa 13.45 – 14.30 A
41. Sobieska Aleksandra piątek 11.40 – 12.25 E
42. Sosińska Magdalena wtorek 8.00 – 8.45 D
43. Stelmasiak Michał wtorek 16.20 – 17.05 B
44. Wawrzyniak Maria poniedziałek 11.30 – 12.30 E
45. Werner Sylwia piątek 10.45 – 11.30 E
46. Wojciechowska – Kostka Kinga środa 15.30 – 16.30 E
47. Wołczecka Marta poniedziałek 12.00 – 13.00 D