DYŻURY NAUCZYCIELSKIE DLA RODZICÓW
UCZNIÓW KLAS 4-6 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

ROK SZKOLNY 2017/2018

LP. NAZWISKOI IMIĘ

NAUCZYCIELA

TERMIN MIEJSCE/BUDYNEK
DZIEŃ TYGODNIA GODZINA
1.        Antas Maria Środa 13.45 – 14.30 B
2.        Bartkowiak Magdalena Poniedziałek 11.30 – 12.15 C
3.        Białas Małgorzata Wtorek 11.40 -12.25 B
4.        Białkowska Kinga Czwartek 8.55 – 9.40 C
5.        Boguta Andrzej Piątek 8.00 – 8.45 B
6.        Bolewski Łukasz Czwartek 7:10 -8:00 A
7.        Brendel Joanna Wtorek 8.55 – 9.40 C
8.        Cicha Aleksandra Wtorek 10.45 – 11.40 E
9.        Cykowiak Luiza Środa 14.40 – 15.25 E
10.    Czerwińska Barbara Wtorek 13.45 – 14.30 B
11.    Dudek Krzysztof Piątek 14.40 – 15.25 B
12.    Dukat Piotr Poniedziałek 10.45 – 11.30 C
13.    Garsztka Anita Wtorek 15.30 – 16.30 Gabinet pedagogów
14.    Gieracka Wioletta Poniedziałek 08:45-:09:40 C
15.    Gryska-Prymula Aneta Czwartek 10.45 – 11.30 B
16.    Grzybowska Aleksandra Poniedziałek 8.55 – 9.40 E
17.    Harasimowicz Karolina Wtorek 10:45-11:30 C
18.    Haremza Kinga Wtorek 8.55 – 9.40 C
19.    Hoffmann Małgorzata Wtorek 12.45 – 13.30 C
20.    Horkawy Tomasz Środa 10.35 – 11.30 B
21.    Jasiczak Katarzyna Czwartek 12.30 – 13.15 C
22.    Kloska Marlena Wtorek 8.55 – 9.40 B
23.    Kolasa Karolina Czwartek 15.30 – 16.30 Gabinet pedagogów
24.    Komsta Łukasz Środa 12.45 – 13.30 C
25.    Kopiecka Anna Piątek 11.40 – 12.25 B
26.    Kośmider Anna Poniedziałek 9.50 – 10.35 B
27.    Kowalczyk Patrycja Wtorek 11.40 – 12.25 C
28.    Krenz-Wybieralska Agata Piątek 9.50 – 10.35 A
29.    Kuczyńska Magdalena Środa 8.55 – 9.40 B
30.    Kujawa Magdalena Wtorek 11.40 – 12.25 B
31.    Kunza Renata Piątek 15.25 – 16.20 B
32.    Kurz Agata Poniedziałek 8.55 – 9.40 C
33.    Kwaśnik Joanna Piątek 9.50 – 10.35 B
34.    Lisek Piotr Środa 9.50 – 10.35 B
35.    Łukasik Sylwia Czwartek 14.40 -15.25 B
36.    Łukaszewicz Monika Poniedziałek 9.50 – 10.35 C
37.    Macioł Stefan Piątek 11.40 – 12.25 A
38.    Matczak Magdalena Środa 13.30 – 14.30 biblioteka
39.    Matuszak Marta Środa 9.50 – 10.35 C
40.    Mencel Jacek Poniedziałek 8.00 – 8.45 E
41.    Michalska Luiza Wtorek 10.45 – 11.30 B
42.    Morawiak Klaudiusz Czwartek 9.50 -10.35 B
43.    Mróz Agnieszka Poniedziałek 11.40 – 12.25 C
44.    Naworska Dominika Czwartek 9.50 – 10.35 B
45.    Nowak Magdalena Czwartek 12.45 – 13.30 B
46.    Pacanowski Artur Piątek 12.45 – 13.30 A
47.    Pawlak Anna Piątek 11.40 – 12.25 C
48.    Pawłowska Ewa Czwartek 8.55 – 9.40 C
49.    Pelowska Irena Piątek 15.30 – 16.30 E
50.    Pieniężna Alina Czwartek 12.45 – 13.30 C
51.    Pokora Eliza Poniedziałek 15.30 – 16.30 E
52.    Rataj Waldemar Piątek 14.40 – 15.25 A
53.    Rennert Elżbieta Środa 8.55 – 9.40 B
54.    Rymaniak Anna Piątek 9.50 – 10.35 C
55.    Sadło Alicja Poniedziałek 8.00 – 8.45 D
56.    Sieczka Ewelina Środa 13.45 – 14.30 A
57.    Sosinko Paweł Czwartek 13.45 – 14.40 C
58.    Stelmasiak Michał Wtorek 16.20 – 17.05 B
59.    Świderska Anna Piątek 10.45 – 11.30 B
60.    Turkot Beata Piątek 8.55 – 9.40 B
61.    Wandachowicz Dagmara Poniedziałek 11.40 – 12.25 C
62.    Warach Anna Środa 9.50 – 10.35 B
63.    Wojciechowska-Kostka Kinga Środa 15.30 – 16.30 E
64.    Woźniak Justyna Środa 12.45 – 13.30 E
65.    Woźniczak Adrianna Wtorek 8.55 – 9.40 C
66.    Zawadzka Sylwia Wtorek 13.45 – 14.30 C
67.    Zieleśkiewicz Anna Czwartek 14.40 – 15.25 E
68.    Zimowska Anna Czwartek 16.20 – 17.05 C