DYŻURY NAUCZYCIELSKIE DLA RODZICÓW
UCZNIÓW KLAS 7-8 ORAZ GIMNAZJUM
ROK SZKOLNY 2018/2019
Imię i nazwisko nauczyciela | Termin | Miejsce | |
dzień tygodnia | godzina | ||
p. M. Antas | Wtorek | 8.55 – 9.40 | B |
p. M. Bartkowiak | Poniedziałek | 10.45 – 11.30 | A |
p. A. Bętkowski | Wtorek | 9.50 – 10.35 | B |
p. A. Boguszewska | Czwartek | 11.40 – 12.25 | C |
p. A. Boguta | Poniedziałek | 9.50 – 10.35 | B |
p. Ł. Bolewski | Piątek | 9.50 – 10.35 | A |
p. J. Brendel | Wtorek | 11.40 – 12.25 | C |
p. L. Cykowiak | Wtorek | 10.45 – 11.30 | B |
p. B. Czerwińska | Poniedziałek | 11.40 – 12.25 | B |
p. M. Duczmalewska | Poniedziałek | 10.45 – 11.30 | C |
p. P. Dukat | Poniedziałek | 8.00 – 8. 45 | C |
p. K. Galantkiewicz | Piątek | 8.55 – 9.40 | C |
p. A. Garsztka | Środa | 15.00 – 16.30 | PEDAGOG |
p. B. Giwerski | Środa | 10.45 – 11.30 | B |
p. A. Gryska-Prymula | Środa | 13.45 – 14.30 | B |
p. M. Grzegorzewski | Środa | 15.20 – 16.05 | B |
p. K. Harasimowicz | Czwartek | 10.45 – 11.30 | C |
p. K. Haremza | Poniedziałek | 14.30 – 15.15 | C |
p. D. Janowski | Środa | 8.00 – 8. 45 | B |
p. P. Jernas-Maryniak | Środa | 10.45 – 11.30 | C |
p. A. Kaliszan- Matuszewska | Poniedziałek | 15.40 – 16.20 | E |
p. K. Kolasa | Piątek | 15.30 – 16.35 | E |
p. Ł. Komsta | Piątek | 8.00 – 8. 45 | C |
p. A. Kopiecka | Poniedziałek | 13.45 – 14.30 | B |
p. H. Kościelniak | Środa | 8.00 – 8. 45 | E |
p. A. Kośmider | Środa | 8.55 – 9.40 | C |
p. P. Kowalczyk | Czwartek | 9.50 – 10.35 | C |
p. M. Kujawa | Poniedziałek | 8.55 – 9.40 | B |
p. R. Kunza | Piątek | 14.30 – 15.10 | B |
p. J. Kwaśnik | Wtorek | 9.50 – 10.30 | C |
p. M. Kwiatkowska | Piątek | 11.40 – 12.25 | D |
p. M. Łukaszewicz | Poniedziałek | 14.40 – 15.25 | C |
p. S. Macioł | Czwartek | 13.30 – 14.15 | A |
p. M. Matczak | Poniedziałek | 8.55 – 9.40 | C |
p. M. Matuszak | Środa | 12.45 – 13.30 | C |
p. J. Mencel | Piątek | 12.30 – 13.20 | C |
p. K. Michalczyk | Środa | 9.50 – 10.35 | B |
p. L. Michalska | Środa | 11.40 – 12.25 | B |
p. M. Mielcarek | Wtorek | 8.55 – 9.40 | E |
p. A. Mróz | Poniedziałek | 9.50 – 10.35 | C |
p. A. Mysiak | Wtorek | 9.50 – 10.35 | E |
p. B. Owczarek | Czwartek | 11.40 – 12.25 | D |
p. A. Pacanowski | Środa | 11.30 – 12.20 | A |
p. A. Pieniężna | Poniedziałek | 9.50 – 10.35 | B |
p. A. Płaczkowska | Poniedziałek | 9.50 – 10.35 | E |
p. M. Przygórska | Wtorek | 8.55 – 9.40 | E |
p. W. Rataj | Poniedziałek | 13.45 – 14.30 | A |
p. E. Rennert | Piątek | 9.50 – 10.35 | B |
p. A. Rymaniak | Wtorek | 13.45 – 14.30 | C |
p. A. Sakiewicz | Wtorek | 10.45 – 11.30 | B |
p. E. Sieczka | Piątek | 10.45 – 11.30 | A |
p. A. Sobieska | Piątek | 9.55 – 10.40 | E |
p. P. Sosinko | Wtorek | 16.00 – 17.05 | B |
p. M. Sosińska | Poniedziałek | 9.50 – 10.35 | E |
p. A. Świderska | Wtorek | 10.50 – 11.30 | B |
p. B. Turkot | Środa | 11.40 – 12.25 | B |
p. A. Urbańska | Wtorek | 11.00 – 12.00 | E |
p. E. Walczak | Piątek | 11.40 – 12.25 | B |
p. D. Wandachowicz | Poniedziałek | 11.40 – 12.25 | B |
p. T. Wełnic | Poniedziałek | 10.45 – 11.30 | B |
p. A. Zimowska | Wtorek | 10.45 – 11.30 | C |