DYŻURY NAUCZYCIELSKIE DLA RODZICÓW
UCZNIÓW KLAS 7 ORAZ GIMNAZJUM

ROK SZKOLNY 2017/2018

LP. NAZWISKO I IMIĘ

NAUCZYCIELA

TERMIN MIEJSCE/BUDYNEK
DZIEŃ TYGODNIA GODZINA
1.        Antas Maria Środa 13.45 – 14.30 B
2.        Bartkowiak Magdalena Poniedziałek 11.30 – 12.15 A
3.        Boguta Andrzej Piątek 8.00 – 8.45 B
4.        Bolewski Łukasz Czwartek 7:10 – 8:00 A
5.        Brendel Joanna Wtorek 8.55 – 9.40 C
6.        Cicha Aleksandra Wtorek 10.45 – 11.40 E
7.        Cykowiak Luiza Środa 13.45 – 14.30 E
8.        Czerwińska Barbara Wtorek 13.45 – 14.30 B
9.        Duczmalewska Małgorzata Wtorek 11.40 -12.25 B
10.    Dudek Krzysztof Piątek 14.40 – 15.25 B
11.    Dukat Piotr Poniedziałek 10.45 – 11.30 C
12.    Garsztka Anita Wtorek 15.30 – 16.30 Gabinet pedagogów
13.    Gryska-Prymula Aneta Czwartek 10.45 – 11.30 B
14.    Grzybowska Aleksandra Poniedziałek 8.55 – 9.40 E
15.    Harasimowicz Karolina Wtorek 10:45-11:30 C
16.    Haremza Kinga Wtorek 8.55 – 9.40 C
17.    Hoffmann Małgorzata Wtorek 12.45 – 13.30 C
18.    Horkawy Tomasz Środa 10.35 – 11.30 B
19.    Jasiczak Katarzyna Czwartek 12.05 – 12.50 C
20.    Kloska Marlena Wtorek 8.55 – 9.40 B
21.    Kolasa Karolina Czwartek 15.30 – 16.30 Gabinet pedagogów
22.    Komsta Łukasz Czwartek 8:55 – 9:40 C
23.    Kopiecka Anna Wtorek 8.55 – 9.40 B
24.    Kośmider Anna Piątek 9.50 -10.35 B
25.    Kowalczyk Patrycja Wtorek 11.40 – 12.25 B
26.    Krenz-Wybieralska Agata Piątek 9.50 – 10.35 A
27.    Kuczyńska Magdalena Środa 8.55 – 9.40 B
28.    Kujawa Magdalena Wtorek 11.40 – 12.25 B
29.    Kunza Renata Piątek 15.25 – 16.20 B
30.    Kurz Agata Poniedziałek 8.55 – 9.40 C
31.    Kwaśnik Joanna Piątek 9.50 – 10.35 B
32.    Lisek Piotr Środa 9.50 – 10.35 B
33.    Łukasik Sylwia Czwartek 14.40 -15.25 B
34.    Łukaszewicz Monika Poniedziałek 9.50 – 10.35 C
35.    Macioł Stefan Piątek 11.40 – 12.25 A
36.    Matczak Magdalena Środa 13.30 – 14.30 biblioteka
37.    Matuszak Marta Środa 9.50 – 10.35 C
38.    Mencel Jacek Poniedziałek 8.00 – 8.45 E
39.    Michalska Luiza Wtorek 10.45 – 11.30 B
40.    Mróz Agnieszka Poniedziałek 11.40 – 12.25 C
41.    Naworska Dominika Czwartek 9.50 – 10.35 B
42.    Nowak Magdalena Czwartek 12.45 – 13.30 B
43.    Pacanowski Artur Piątek 12.45 – 13.30 A
44.    Pawłowska Ewa Czwartek 8.55 – 9.40 C
45.    Pelowska Irena Piątek 15.30 – 16.30 E
46.    Pieniężna Alina Czwartek 12.45 – 13.30 C
47.    Pokora Eliza Poniedziałek 15.30 – 16.30 E
48.    Rataj Waldemar Piątek 14.40 – 15.25 A
49.    Rennert Elżbieta Środa 8.55 – 9.40 B
50.    Rymaniak Anna Piątek 9.50 – 10.35 C
51.    Sadło Alicja Poniedziałek 8.00 – 8.45 D
52.    Sieczka Ewelina Środa 13.45 – 14.30 A
53.    Sosinko Paweł Poniedziałek 16.20 -17.05 C
54.    Stelmasiak Michał Wtorek 16.20 – 17.05 B
55.    Świderska Anna Piątek 10.45 – 11.30 B
56.    Turkot Beata Piątek 8.55 – 9.40 B
57.    Wandachowicz Dagmara Poniedziałek 11.40 – 12.25 C
58.    Warach Anna Środa 9.50 – 10.35 B
59.    Wojciechowska-Kostka Kinga Środa 15.30 – 16.30 E
60.    Woźniak Justyna Środa 12.45 – 13.30 E
61.    Woźniczak Adrianna Wtorek 8.55 – 9.40 C
62.    Zawadzka Sylwia Wtorek 13.45 – 14.30 C
63.    Zieleśkiewicz Anna Czwartek 14.40 – 15.25 E
64.    Zimowska Anna Czwartek 16.20 – 17.05 C