Integracyjnymi i Specjalnymi w Poznaniu

Rozpoczęcie roku szkolnego dla klas 2-8

Rozpoczęcie roku szkolnego dla klas 2-8 odbędzie się w dniu 1 września 2020 r. zgodnie z załączonym harmonogramem.

 

 

  1. Uczniowie spotykają się z wychowawcami w swoich klasach.
  2. Do wyznaczonych budynków uczniowie wchodzą z boiska szkolnego wraz z wychowawcą.
  3. Uczniowie na spotkaniach zostaną poinformowani o wszystkich istotnych informacjach dotyczących funkcjonowania szkoły w tym roku szkolnym.
  4. Dzieci otrzymają plany lekcji, podręczniki oraz komplet ważnych dokumentów (dokumenty oraz podręczniki przeszły wymaganą kwarantannę). Prosimy Państwa o ich wypełnienie i dostarczenie do szkoły do skrzynki podawczej (wejście budynek C) oraz wysłanie podpisanych skanów dokumentów na mobiDziennik do wychowawców do dnia 3 września.
  5. Prosimy, by uczniowie zabrali własny długopis i notes oraz torbę na podręczniki szkolne i dokumenty.
  6. Rodziców prosimy o pozostanie na terenie boiska.

 

Prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego.

Wejście na teren szkoły będzie się odbywało przez bramę od ulicy Prądzyńskiego.

 

 

 

GODZINA

 

KLASA

 

SALA

 

WYCHOWAWCA

 

9.00

 

 

4A

 

39 C

 

RATAJ WALDEMAR

 

 

9.00

 

 

7A

 

2 B

 

SAMUEL KAROLINA

 

 

9.00

 

 

2A

 

16 E

 

MAGER ELŻBIETA

 

 

9.00

 

 

1/2/3 D

 

3bD

 

SOBIESKA ALEKSANDRA

 

 

9.00

 

 

A 1

 

3 c D

 

KINASTOWSKA AGNIESZKA

 

 

9.15

 

 

B 3

 

12 E

 

HOFFMANN MAŁGORZATA

 

 

9.15

 

 

4B

 

2 C

 

GIWERSKI BARTOSZ

 

 

9.15

 

 

7B

 

9 B

 

GRYSKA – PRYMULA ANETA

 

 

9.15

 

 

2C

 

27 E

 

ANTCZAK- KOWALSKA KAROLINA

 

 

9.15

 

 

B 2

 

34 E

 

WEŁNA ŻANETA

 

 

9.30

 

 

7/8 D

 

7 B

 

RYMANIAK ANNA

 

 

9.30

 

 

4 C

 

6 C

 

ZIMOWSKA ANNA

 

 

9.30

 

 

2 B

 

28 E

 

IZDEBSKA – MĄKA  MAŁGORZATA

 

 

9.45

 

 

4 D

 

27 C

 

GRZYBOWSKA ALAKSANDARA

 

 

9.45

 

 

5/6 D

 

29 C

 

PŁACZKOWSKA AGATA

 

 

9.45

 

 

7 C

 

13 B

 

ZIENTEK RENATA

 

 

9.45

 

 

3 A

 

18 E

 

SOSIŃSKA MAGDALENA

 

 

9.45

 

 

B 1

 

34 E

 

ZIELEŚKIEWICZ ANNA

 

 

10.00

 

 

5 A

 

18 C

 

KWAŚNIK JOANNA

 

 

10.00

 

 

7 E

 

4 B

 

WALCZAK MATEUSZ

 

 

10.00

 

 

3 B

 

17 E

 

BARWICKA AGNIESZKA

 

 

10.15

 

 

5 B

 

30 C

 

HAREMZA KINGA

 

 

10.15

 

 

7 F

 

8 B

 

MATCZAK MAGDALENA

 

 

10.15

 

3 C

 

24 E

 

 

KOŚCIELNIAK HANNA

 

10.30

 

 

6 A

 

24 C

 

ŁAGODZIŃSKA DARIA

 

 

10.30

 

 

8 A

 

3 B

 

BARTKOWIAK MAGDALENA

 

 

10.30

 

 

3 E

 

26 E

 

PRZYGÓRSKA MAŁGORZATA

 

 

 

10.45

 

 

6 B

 

15 C

 

WANDACHOWICZ DAGMARA

 

 

11.00

 

 

8 B

 

4 C

 

BRENDEL JOANNA

 

 

11.15

 

 

20 C

 

6C

 

BOŻYŃSKA AGNIESZKA

 

11.30

 

6 E

 

 

 

21 C

 

TURKOT BEATA