Integracyjnymi i Specjalnymi w Poznaniu

III Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Poznaniu

15.03. 2017 w naszej szkole odbył się III Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Poznaniu. Wzięło w nim udział 51 uczestników z piętnastu szkół. Wielu z nich wykazało się dużą wiedzą o naszym mieście. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

 

 

Zwycięzca konkursu – tytuł „Małego Miłośnika Poznania”: 

Zuzanna Grocka     SP 13 w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego nr 2    

 

I miejsce

                Antonina Ludwiczak    SP 25 z Oddziałami Integracyjnymi                          

                Maja Olechowska         SP 25 z Oddziałami Integracyjnymi  

                Radosław Lisiecki        SP 90                                                                                      

 

II miejsce

 

Natalia Kupiec                       SP 25 z Oddziałami Integracyjnymi                                      

Kamil Kaczmarek                  SP 51                                                                                         

Wiktor Ladorudzki                SP13 w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego nr 2        

 

III miejsce

Szymon Arciszewski             Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40   

Anna Gapińska                      SP 79  w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3                   

Michał Kalinowski                 SP 80                                                                                         

Adam Kołodziejczak             SP 51                                                                                          

Izabela Nowosad                   SP 25 z Oddziałami Integracyjnymi                                     
Zuzanna Rychlik                    SP 51                                                                                        

Konrad Goliński                    SP 48                                                                                         

Karol Skikiewicz                    SP 51                                                                                         

Maja Wajs                               SP13 w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego nr 2        

 

 

Wyróżnienia

Adrian Kmieciak                    SP 79  w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3                 

Dominik Szcześniak               SP 61                                                                                        

Zofia Zaworska                      Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40  

Filip Czapla                            SP 77                                                                                     
Nikodem Barełkowski          SP 80                                                                                     

Aleksandra Żyniewicz          SP 61                                                                                     

Tomasz Salita                        SP 80                                                                                  

Mateusz Siuda                       SP 77                                                                             

Stanisław Marchlewicz         SP 48                                                                            

 

Podziękowanie za udział otrzymują:

Maciej Kłos                               SP13 w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego nr 2

Justus Tomaszkiewicz            SP 54                                                                                

Vanessa Kowalewska             Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40

Hubert Żak                              SP 61                                                                                      

Barbara Kalinowska               SP 77                                                                                      

Eliza Kręc                                 SP 79  w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3                

Anna Wicińska                         SP 42                                                                                      

Mateusz Tomaszewski           Zespół Szkól z Oddziałami Integracyjnymi nr 3             

Andrzej Makalski                   SP 42                                                                                     

Jan Wysocki                           Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40

Antonina Rychlicka                Zespół Szkól z Oddziałami Integracyjnymi nr 3             

Szymon Bąk                           SP 77                                                                                      

Stanisław Dornowski             Zespół Szkól z Oddziałami Integracyjnymi nr 3             

Hanna Janczewska                 SP 54                                                                                    

Szymon Woźniak                    SP 90                                                                                     

Aleksandra Piątek                  SP 88                                                                                    

Martyna Zając                        SP 61                                                                                     

Zofia Wełniak                         SP 88                                                                                      

Matylda Przybylska              SP 42                                                                                   

Joanna Bąkiewicz                   SP 6                                                                                      

Wiktoria Koberska                 SP 88                                                                                                    

Lena Słowek                           SP 6                                                                                                       

Kamil Majchrzak                   SP 6                                                                                                       

Izabela Czarnecka                 SP 54                                                                                                     

Sandra Kubiak                       SP 88                                                                                                     

Marta Glaser                          SP 54                                                                                                     

Wszystkim laureatom składamy gratulacje.

Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 29.03.2017 o godzinie 15.30
w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi nr 2 w Poznaniu
w sali gimnastycznej – budynek A – wejście od ul. Prądzyńskiego

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają nagrody i dyplomy